info@viopsinyalleri.com

+90 555 202 26 14

Hakkinda

2000 li yıllardan beri faliyette bulunan kuruluşumuz ,belli bir birikim ve deneyim sonucu sistem geliştirmeye başlamıştır .Şuanda hedeflerimiz arasında tüm dünyada ürün pazarlar hale gelebilmektir.Ürünlerimiz Vadeli işlemler piyasası , forex ,digital para ,emtia ,hisse senedi piyasalarına hitap etmektedir. Yaptığımız çalışmaları sürekli test etmekteyiz. Sorunlarla karşılaşılması durumunda güncellemeler ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Genelde çok sorulan sorulardan biridir;Madem ki bu kadar değerli bir sisteminiz var niye satıyorsunuz diye ….. Bizde cevap olarak şunu vermekteyiz. Bizim başarımız ancak yapıcağımız yatırım ve geliştirmelerle mümkün olmaktadır. Bunun içinde büyük bir sermayeye ihtiyaç duyuyoruz. Yani her sattığımız ürün bizim gelecekte geliştireceğimiz iyi bir ürünün sermayesi olmuş oluyor. Sermaye piyasalarında altın kural güncel kalabilmek ve gelişen piyasa koşullarına ayak uydurmakdan geçmektedir.

Gelişen piyasa koşullarında robotlar ve yapay zeka üzerine çalışmalar dikkat çekicidir. Bizde özellikle digital para borsalarındaki ürünlerimizde yapay zeka kullanmaktayız.Ürünlerimizden olan bot yazılımlarında Python programı kullanılmaktadır.

Efe Yazılım
Cem Evci